Hizmetlerimiz

Ulusal ve Uluslararası Telekomünikasyon sektörünün dinamiklerini yorumlayıp buna göre müşteri odaklı çözüm ve hizmet üretmedeki üstünlüğü , uluslararası şebekeler konusundaki hakimiyeti ile alanlarında uzmanlaşmış Türkiye’nin en tecrübeli yönetim kadrosuna sahip Eser Telekom, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda sağlamaktadır.

ULUSLARARASI SES TAŞIMA VE SONLANDIRMA

UYDUDAN GENİŞBANT İNTERNET

UYDU İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

SMS Hizmeti

ULUSLARARASI SES TAŞIMA VE SONLANDIRMA

Eser Telekom, Türkiye’deki merkez altyapısı ile ulusal arabağlantılar ve Frankfurt Almanya’daki yurtdışı bağlantı noktasında (POP) dünyanın en büyük operatörleriyle kurduğu uluslararası arabağlantılar üzerinden Toptan Ses Hizmetleri sağlamaktadır.

Kısa süre içersinde Uluslararası ses pazarında önemli operatörlerden biri haline gelen Eser Telekom, Almanya Frankfurt’ta bulunan yurtdışı bağlantı noktasından(POP) Dünyanın önde gelen ses operatörleriyle yaptığı arabağlantılarla Avrupa ile Orta Doğu ve CIS Ülkeleri arasında geçiş için bir bağlantı noktası (Hub) durumuna gelmiştir.

Bu kapsamda, CLI ve Roaming garantisiyle Türkiye PSTN ve Mobil(GSM) trafik sonlandırma hizmetleri sağlamaktadır.

İş Ortaklarımız

UYDUDAN GENİŞBANT İNTERNET

Eser Telekom, Eutelsat’ın Bölgesel Tercihli Çözüm Ortağı ve Turksat’ın Tek Çözüm Ortağı olarak Türkiye ve Orta Doğu’da müşterilerine Ka Band Genişbant Internet Hizmeti sağlamaktadır.

Son yıllarda gerçekleşen teknolojik gelişmeler sonucu ses, veri ve görüntü iletiminde ortaya çıkan büyük artışı karşılamaya yönelik yaygın olarak kullanılmaya başlanan Ka Band Genişbant Internet Hizmetiyle Eser Telekom, kablo ile erişimin kısıtlı ya da hiç bulunmadığı bölgelerde yüksek hızlarda ve ekonomik fiyatlarla Internet Erişimi sağlamaktadır.

Eser Telekom, Ka Band Genişbant internet hizmetlerini, farklı hız ve fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunmakta, özel çözümler üretmektedir.

Eser Telekom güvencesiyle (en geç) 3 iş günü içerisinde kurulum ve aktivasyonu yapılabilen UZAYNET Internet Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya abone olmak için www.uzaynet.com.tr adresinden başvurabilir veya 0 800 621 06 06 (7/24) arayabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

UYDU İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Türkiye’de Uydu Haberleşme Hizmetleri için lisans alan ilk telekomünikasyon şirketi olan Eser Telekom, 1996 yılından beri uydu haberleşme hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli kadrosu ve sağlam altyapısıyla müşterilerine en uygun uydu çözümlerini sunan Eser Telekom, geniş hizmet portföyü ile Türkiye, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’yu içine alan geniş bir alanda uydu haberleşme hizmetleri sağlamaktadır.

Uydu Yer İstasyonu Hizmetleri
Eser Telekom Ankara’da kurulu bulunan Uydu Yer İstasyonları ile Yurtiçi ve Yurtdışındaki operatörlere Uydu Yer İstasyonu Hizmetleri sağlamaktadır.

Büyüklükleri 2,4M ile 4,6M arasında değişen uydu antenleri, yedekli RF Sistemleri, tam klimatize cihaz odaları, Kesintisiz Güç Kaynağı ve Jeneratör ile destekli kesintisiz enerji ile donatılmış Eser Telekom Uydu Yer İstasyonundan müşterilere 7/24 Teknik Destek imkanı da sağlanmaktadır.

Noktadan Noktaya Erişim
Kablo ile erişimin mümkün olmadığı yerler ya da karasal bağlantıların yedeklenmesi için iki veya daha fazla nokta arasında uydu üzerinden bağlantı sağlanmaktadır. Güçlü iş ortaklarıyla, Noktadan Noktaya Erişim için üç kıtada hizmet sunabilen Eser Telekom, Intelsat, Eutelsat ve SES gibi geniş kapsama alanına sahip uydular üzerinden en uygun ekonomik çözümleri sunmaktadır.

Eser Telekom Uydu İletişim Çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için eser@esertelekom.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0800 603 00 00 arayabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

SMS HİZMETİ

Eser Telekom, müşterilerine kaliteli ve güvenilir SMS hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel SMS paketleri ile, müşterilerinin işletmelerinde ve hedef kitleleri ile etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaktadır.

Aşağıdan SMS paket ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

SMS Adedi Paket Satış Fiyatı (TL)

1.000

80

2.500
160
5.000
275
10.000
400
50.000
1.800
100.000
3.200

Detaylar

  • Paket fiyatlarına %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
  • Yılda bir kereye mahsus 50 TL numara kullanım ve destek ücreti alınmaktadır.
  • STH lisansı kapsamında tüm paket satışları Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)’dan işletmeci lisansına sahip Eser Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Powered with 💛 by